Największy portal disco polo pisze o mnie…

Opublikowano

Znany wokalista disco polo po 20 latach wraca na scenę!

Jego piosenka utrzymana w stylu disco z lat 80-tych podbija serca fanów! Na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Przekonał się o tym pewien wokalista, który 20 lat temu zniknął z rynku, by teraz powrócić niczym Feniks z popiołów!

Valdi to wokalista, który swoje pierwsze kroki na scenie disco polo stawiał ponad 20 lat temu. I chociaż przekorny los nie pozwolił mu wtedy na kontynuację kariery, to jednak nasz bohater nie poddał się i cierpliwie czekał na moment, by powrócić ze zdwojoną siłą!

Valdi tuż po ukończeniu szkoły podstawowej założył swój pierwszy zespół Blue Boys. Niestety młody artysta na początku lat 90-tych zmuszony był wyjechać z Polski, przez co jego dalsza kariera zawisła na włosku!

VALDI POWRACA PO 20 LATACH! JEGO PIOSENKA UTRZYMANA W STYLU DISCO Z LAT 80-TYCH PODBIJA SERCA FANÓW!

Na szczęście jak mówi znane powiedzenie – “co się odwlecze, to nie uciecze”. Valdi zupełnie przypadkowo wszedł w posiadanie starych kaset z piosenkami, które stworzył 20 lat temu. Ta sytuacja sprawiła, że niespełnione wtedy ambicje powróciły!

Valdi postanowił odświeżyć nagrane dawno temu kawałki i nadać im zupełnie nowe aranżacje. Tym sposobem w ręce fanów disco polo trafiła piosenka “Białe to białe”, która wraz z teledyskiem pojawiła się na YouTube. Zapowiada się naprawdę udana produkcja!

Valdi w swojej premierowej piosence ukazał fascynacje muzyką disco z lat 80-tych. Takich produkcji nie ma zbyt wielu na rynku. Muzyk odnalazł swoją niszę, która może zapewnić mu ogromną rozpoznawalność! Valdi podjął naprawdę trafną decyzję. Na jego wielki powrót czekało wielu fanów spragnionych dobrych hitów disco polo!

Disco-Polo.info